31-07-2014 imieniny Ignacego, Lodomiry, Romana 12443929 gości
Czat
Aktualności
Interwencje
Samorząd
O młodzieży
Sport
Felieton
Drogi
Europa
Słupca

FotoTemat

Generał Nil w kinie Sokolnia

Ze starostwa


Urzędy Gmin


W powiecie


Gospodarka


 
Galerie | Panorama | Kamera | Firmy | Sport | Dam pracę | Banki | Ubezpieczenia | Komunikacja | Moto | Przewodnik | Forum | Sylwetki |
Nasze strony | Pogoda dla żeglarzy
---- Przedsiębiorstwo Handlowo-Produkcyjne `TEX-BIS` ---- Graf Art - reklama, poligrafia, internet ---- Biuro Rachunkowe `PLUS` mgr Roman Paterek ---- `Uni - Mebel` - salon meblowy - Słupca ---- Skład handlowy `Modest` - Henryka i Józef Rajzner - Słupca ---- Bank Zachodni - WBK - Słupca ---- `CZERNIAK` - producent okien i drzwi z PCV - Słupca ---- Biuro Prawno Podatkowe mgr Piotr Pietrowicz Słupca ---- Towarzystwo Ubezpieczeniowe „ERGO – HESTIA” – Słupca ---- `U Jagody` - hurtownia materiałów budowlanych i instalacyjnych oraz wyrobów hutniczych - Słupca ---- Bank Spółdzielczy w Słupcy, zał. 1902 ---- DOM-BUD Słupca ---- Biuro Prawno Podatkowe mgr Piotr Pietrowicz Słupca ---- `Biuro Rachunkowe` Doradcy Podatkowego Ryszarda Ciesielskiego ---- Graffi Studio ---- Spółdzielnia Mieszkaniowa w Słupcy ---- `CONTROLLING` - Kancelaria Biegłych Rewidentów - Słupca, Plac Szkolny 11 ---- Centrum Elektrotechniczne - autoryzowany diler firmy STIHL ---- Masarnia Ksawerów ---- Kancelaria Radcy Prawnego Jarosław Sobutka ----

:Mistrzostwa powiatu

Wyłoniono lekkoatletycznych mistrzów

Mistrzostwa Powiatu

W ubiegłym tygodniu na stadionie sportowym MOSiR w Słupcy odbyły się dwie imprezy lekkoatletyczne rangi Mistrzostw Powiatu Słupeckiego. Jako pierwsi w 4-Boju LA zmagali się uczniowie szkół podstawowych, później o miano mistrzów rywalizowali uczniowie szkół ponadgimnazjlanych. Organizatorem mistrzostw był Międzyszkolny Ośrodek Sportowy w Słupcy.

Szkoły Podstawowe
Klasyfikacja Dziewcząt:
1. Strzałkowo 1206
2. Ciążeń 1098
3. Orchowo 1025
4. Cienin K. 899
5. Giewartów 884
6. Koszuty 819
7. SP3 Słupca 797
8. Ostrowite 767
9. Zagórów 723
10. Szetlewek 709
11. Lądek 705
12. SP1 Słupca 704
13. Wólka 581

Klasyfikacja Chłopców:
1. Strzałkowo 1168
2. Ciążeń 1056
3. SP1 Słupca 964
4. Orchowo 890
5. Ostrowite 865
6. Lądek 814
7. SP3 Słupca 803
8. Koszuty 720
9. Wólka 691
10. Giewartów 672
11. Cienin K. 671
12. Zagórów 578

Awans do zawodów rejonowych: Strzałkowo, Ciążeń (dziewczęta), Strzałkowo, Ciążeń, SP1 Słupca (chłopcy).

Szkoły Ponadgimnazjalne
100m (startowało 7 zawodniczek i 8 zawodników)
1. Pulina Baczyńska (ZSE Słupca) 13,91
2. Anna Matuszak (ZSE Słupca) 14,00
3. Katarzyna Żelek (ZSP Zagórów) 15,10

1. Leszek Sulkowski (ZSP Strzałkowo) 12,15
2. Karol Kruszyna (ZSP Zagórów) 12,31
3. Adam Król (LO Słupca) 12,38

200m (startowało 5 zawodniczek i 7 zawodników)
1. Karolina Jóźwiak (LO Słupca) 31,94
2. Anita Zielińska (ZSE Słupca) 31,94
3. Honorata Wypychowska (ZSP Zagórów) 32,26

1. Łukasz Kruczkowski (ZSP Zagórów) 25,80
2. Janusz Janiak (LO Słupca) 26,15
3. Dawid Siepielski (LO Słupca) 25,55

400m (startowało 7 zawodniczek i 8 zawodników)
1. Renata Kapela (ZSE Słupca) 1.10,27
2. Magdalena Dominiak (ZSE Słupca) 1.13,59
3. Anna Bartkowiak (LO Słupca) 1.14,17

1. Waldemar Pluciński (ZSP Zagórów) 57,52
2. Sławomir Kramski (ZSZ Słupca) 57,85
3. Piotr Wieczorek (LO Słupca) 58,00

800m (startowało 7 zawodniczek i 8 zawodników)
1. Anna Bider (ZSE Słupca) 2.57,28
2. Natalia Kazimierczak (ZSP Zagórów) 2.58,08
3. Alicja Gorazdowska (ZSE Słupca) 3.01,18

1. Michał Banaszak (ZSP Zagórów) 2.14,34
2. Robert Rogowski (ZSE Słupca) 2.15,35
3. Rafał Walczak (ZSE Słupca) 2.17,75

1500m (startowały 4 zawodniczki i 8 zawodników)
1. Marta Król (LO Słupca) 5.52,78
2. Monika No wińska (ZSE Słupca) 6.26,48
3. Anna Nachowiak (LO Słupca) 6.27,14

1. Łukasz Kubacki (ZSP Zagórów) 4.35,81
2. Szymon Chlebowski (LO Słupca) 4.54,17
3. Dawid Skra bucha (ZSP Strzałkowo) 4.56,64

3000m (startowało 7 zawodników)
1. Piotr Wiatrowisk (ZSE Słupca) 11.09,52
2. Paweł Zajfert (ZSZ Słupca) 11.10,37
3. Paweł Chmura (ZSZ Słupca) 11.16,64

4x100
Dziewczęta
1. ZSE Słupca 58,40
2. LO Słupca 59,94
3. ZSP Zagórów 1.00,98

Chłopcy
1. ZSP Zagórów 47,64
2. LO Słupca 49,64
3. ZSP Zagórów 50,32

4x400
Dziewczęta
1. ZSE Słupca 5.05,94
2. ZSP Strzałkowo 5.34,39

Chłopcy
1. ZSP Zagórów 3.56,74
2. ZSE Słupca 4.05,57
3. LO Słupca 4.08,55

Skok wzwyż (startowały 4 zawodniczki i 5 zawodników)
1. Justyna Strojna (LO Słupca) 125
2. Katarzyna Grze lak (LO Słupca) 120
3. Marta Rybarczyk (ZSE Słupca) 115

1. Jacek Prucnal (LO Słupca) 170
2. Adrian Gorzelańczyk (LO Słupca) 165
3. Marek Boroński (ZSP Strzałkowo) 155

Skok w dal (startowało 7 zawodniczek i 7 zawodników)
1. Marta Kuźniarek (ZSP Strzałkowo) 4,15
2. Ewelina Wiatrowska (LO Słupca) 4,00
3. Justyna Marszałkowska (ZSE Słupca) 3,85

1. Karol Stadnik (LO Słupca) 5,80
2. Bartosz Połatyński (LO Słupca) 5,70
3. Szymon Skotarczyk (ZSP Strzałkowo) 5,35

Pchnięcie kulą (startowało 8 zawodniczek i 8 zawodników)
1. Natalia Szuba (ZSP Strzałkowo) 8,08
2. Barbara Kułakowska (ZSZ Słupca) 7,60
3. Anna Wilcza (ZSZ Słupca) 7,43

1. Adam Ciszewski (ZSZ Słupca) 16,39
2. Maciej Kuł akowski (ZSE Słupca) 12,52
3. Rafał Jad czak (ZSP Zagórów) 11,76

Rzut oszczepem (startowało 6 zawodniczek i 7 zawodników)
1. Joanna Rosadowska (LO Słupca) 35,40
2. Justyna Chojnicka (ZSE Słupca) 31,20
3. Anna Zamiara (ZSP Strzałkowo) 30,10

1. Mariusz Jarecki (ZSZ Słupca) 46,40
2. Adrian Pułrolniczak (LO Słupca) 43,50
3. Damian Kuł akowski (ZSZ Słupca) 37,50